Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Elyza Long (So), Covington Anna Rocket Invite 19:41.00
2. Johanna Welborn (Jr), Covington Anna Rocket Invite 20:29.00
3. Maryn Gross (Jr), Miami East Miami County Invitational 20:56.00
4. Mackenzie Rougier (Sr), Troy Christian Anna 22:16.20
5. Teagan Kress (Fr), Miami East Northwestern Invitational 22:18.00
6. Kassidy Turner (Fr), Covington Bob Schul 22:37.00
7. Kendal Staley (Sr), Miami East Miami County Invitational 22:43.00
8. Addy Fine (Fr), Miami East Miami County Invitational 22:44.00
9. Delaney Murphy (Fr), Covington Anna Rocket Invite 23:00.00
10. Eve Welborn (Sr), Covington Anna Rocket Invite 23:27.00
11. Rhylee Eichhorn (So), Miami East Miami County Invitational 23:33.00
12. Eva Fry (Jr), Bethel tecumseh invite 23:37.70
13. Kira Cole (So), Miami East Miami County Invitational 23:50.00
14. Lila Eshemann (So), Troy Christian Anna 24:04.90
15. Ella White (Jr), Covington Anna Rocket Invite 24:34.00
16. Norah Rocke (So), Troy Christian Anna 24:37.50
17. Kylie Brown (So), Covington Miami County Invite 24:51.00
18. Annaliese Erdahl (So), Troy Christian Anna 24:55.50
19. Bella Welch (Fr), Covington Anna Rocket Invite 25:01.00
20. Gwen Harris (Jr), Troy Christian Miami Co. Championships, West Milton 25:08.70
20. Carmyn Nida (Jr), Bethel Miami County Championship 25:08.70
22. Sarah Weaver (Sr), Miami East Miami County Invitational 25:24.00
23. Kelsie Dallas (So), Bethel tecumseh invite 25:27.00
24. Lana McAdams (Jr), Miami East Miami County Invitational 25:38.00
25. Abigail Murlin (Jr), Bethel tecumseh invite 26:35.30
26. Anna Lee (Fr), Troy Christian Anna 28:26.40
27. Aleiah Fry (Fr), Bethel anna invite 29:13.50
28. Summer Anderson (Sr), Covington Anna Rocket Invite 29:32.00
29. Keira Mallett (Fr), Bethel tecumseh invite 29:42.00
30. Madeline Moore (Fr), Bethel indian lake 31:55.90
31. Jewell Tyler (Jr), Bethel Tiffin Carnival 35:16.60

Greenville National Bank Troy Fish and Game Club Troy Fish and Game Club Littman Thomas Agency