Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Hope Carroll (Jr), Troy Christian 13.33
2. abby rogers (Jr), Bethel 13.60
3. Kyndle Scales (So), Troy Christian 13.65
4. Elise Parker (Fr), Troy Christian 13.85
5. sara newton (Jr), Bethel 14.00
6. Kaylee Fulkerson (Fr), Riverside 14.09
7. karley moore (Jr), Bethel 14.12
8. Delaney Osborne (Jr), Miami East 14.29
9. Jenna Belmaggio (Jr), Covington 14.44
9. Briana Bradley (Jr), Riverside 14.44
9. Katelyn Hall (Fr), Miami East 14.44
12. Kinley Lavender (Jr), Miami East 14.45
13. Lauren Rutkowski (Jr), Troy Christian 14.49
14. addison cox (Fr), Bethel 14.50
15. grace davern (Fr), Bethel 14.87
16. Alaina Rogers (Fr), Troy Christian 14.96
17. lydia brannan (Jr), Bethel 15.00
18. Alanna Foster (Fr), Northridge 15.07
19. Destiny Glenn (Sr), Northridge 15.09
20. Summer Anderson (Jr), Covington 15.14
21. tori veldman (Sr), Bethel 15.52
22. jamie vest (So), Bethel 15.70
23. lauryn lammer (So), Bethel 15.99
24. kelsie dallas (Fr), Bethel 16.24
25. Alivia Peterson (So), Northridge 16.54
26. Madison Supinger (Jr), Covington 16.64
27. abby yates (Fr), Bethel 16.70
28. janelle nieto (So), Bethel 17.21
29. ally booher (So), Bethel 17.30
30. layal makkawi (So), Bethel 17.40
31. lilia terry (Fr), Bethel 17.58
32. Cheyanna Cullen (Sr), Troy Christian 17.63
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Carli Besecker (So), Covington 27.08
2. Hope Carroll (Jr), Troy Christian 27.25
3. Jahrice Mitchell (Fr), Northridge 27.86
4. Leeyah Samuels (Jr), Northridge 28.02
5. abby rogers (Jr), Bethel 28.38
6. addison cox (Fr), Bethel 28.50
7. Eve Welborn (Jr), Covington 28.90
8. Briana Bradley (Jr), Riverside 28.97
9. Kyndle Scales (So), Troy Christian 29.40
10. Alaina Heath (Sr), Riverside 29.45
11. Kinley Lavender (Jr), Miami East 30.02
12. Meghan Swartz (Jr), Troy Christian 30.11
13. Delaney Osborne (Jr), Miami East 30.32
13. Elise Parker (Fr), Troy Christian 30.32
15. Lauren York (Jr), Covington 30.37
16. Kaylee Fulkerson (Fr), Riverside 30.43
17. Lauren Rutkowski (Jr), Troy Christian 30.53
18. Kinley Lavender (Jr), Miami East 30.65
19. karley moore (Jr), Bethel 30.80
20. Akhira Muhammed (Sr), Northridge 30.83
21. grace davern (Fr), Bethel 31.16
22. Jillian Gerig (So), Troy Christian 31.38
23. Charlie Fuduloff (Sr), Northridge 31.50
24. Alaina Rogers (Fr), Troy Christian 31.64
25. Annie Twiss (So), Troy Christian 31.66
26. lydia brannan (Jr), Bethel 32.07
27. Shelby Petry (Jr), Covington 32.34
28. tori veldman (Sr), Bethel 32.70
29. sara newton (Jr), Bethel 32.94
30. Emily Swartz (Fr), Troy Christian 33.20
31. lilia terry (Fr), Bethel 33.62
32. Alanna Foster (Fr), Northridge 33.75
33. Kylie Balkcom (Sr), Bethel 33.94
34. Riley Giles (So), Riverside 34.30
35. jamie vest (So), Bethel 34.89
36. kelsie dallas (Fr), Bethel 34.96
37. Whitney Welch (So), Covington 35.34
38. Grace Berner (Fr), Troy Christian 35.48
39. abby yates (Fr), Bethel 37.15
40. janelle nieto (So), Bethel 37.83
41. ally booher (So), Bethel 38.52
42. layal makkawi (So), Bethel 38.76
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Leeyah Samuels (Jr), Northridge 1:00.06
2. Hope Carroll (Jr), Troy Christian 1:03.04
3. Carli Besecker (So), Covington 1:03.27
4. Elyza Long (Fr), Covington 1:05.64
5. Rachel Knight (Jr), Riverside 1:06.00
6. Alaina Heath (Sr), Riverside 1:08.20
7. Eve Welborn (Jr), Covington 1:08.83
8. Kinley Lavender (Jr), Miami East 1:09.21
9. Elise Parker (Fr), Troy Christian 1:09.89
10. Anna Davis (Sr), Troy Christian 1:09.92
11. karley moore (Jr), Bethel 1:10.85
12. Kylee McKinney (Jr), Miami East 1:11.40
13. Meghan Swartz (Jr), Troy Christian 1:11.59
14. Lauren Rutkowski (Jr), Troy Christian 1:11.85
15. Anna Rowley (Jr), Miami East 1:12.51
16. Kylie Balkcom (Sr), Bethel 1:12.77
17. Annie Twiss (So), Troy Christian 1:14.14
18. Emily Swartz (Fr), Troy Christian 1:15.67
19. Madison Supinger (Jr), Covington 1:16.34
20. Abigail Twiss (So), Troy Christian 1:17.11
21. Annaliese Erdahl (Fr), Troy Christian 1:18.44
22. Gwen Harris (So), Troy Christian 1:18.52
23. Carmyn Nida (So), Bethel 1:23.93
24. layal makkawi (So), Bethel 1:40.70
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Elyza Long (Fr), Covington 2:38.01
2. Kennedee Elifritz (So), Miami East 2:38.70
3. Kylie Balkcom (Sr), Bethel 2:39.10
4. Kiley Davie (Sr), Miami East 2:42.67
5. Anna Rowley (Jr), Miami East 2:45.82
6. Johanna Welborn (So), Covington 2:46.00
7. Za’Nya Green (Jr), Troy Christian 2:53.86
8. Annie Twiss (So), Troy Christian 2:57.45
9. Mackenzie Rougier (Jr), Troy Christian 2:58.76
10. Carmyn Nida (So), Bethel 2:59.90
11. Abigail Twiss (So), Troy Christian 3:00.43
12. Ella White (So), Covington 3:03.90
13. Lauren Rutkowski (Jr), Troy Christian 3:05.14
14. Emily Ball (Fr), Northridge 3:06.90
15. Ava Klinger (So), Riverside 3:09.90
16. Annaliese Erdahl (Fr), Troy Christian 3:11.37
17. Kirstin Schlumbohm (Sr), Riverside 3:18.00
18. Gwen Harris (So), Troy Christian 3:19.83
19. Savannah Hendricks (Jr), Troy Christian 3:35.21
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Elyza Long (Fr), Covington 5:52.53
2. Kylie Balkcom (Sr), Bethel 6:04.20
3. Maryn Gross (So), Miami East 6:06.79
4. Johanna Welborn (So), Covington 6:11.70
5. lydia brannan (Jr), Bethel 6:30.50
6. Mackenzie Rougier (Jr), Troy Christian 6:35.91
7. julie sebastian (So), Bethel 6:52.70
8. Annaliese Erdahl (Fr), Troy Christian 6:56.24
9. Ella White (So), Covington 7:06.30
10. Gwen Harris (So), Troy Christian 7:10.00
11. Hope Brownlee (So), Riverside 7:52.80
12. Keianna Notestine (So), Riverside 7:57.29
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Elyza Long (Fr), Covington 12:28.80
2. Kylie Balkcom (Sr), Bethel 13:22.00
3. Maryn Gross (So), Miami East 13:32.45
4. julie sebastian (So), Bethel 14:42.70
5. Rhylee Eichhorn (Fr), Miami East 15:36.57
6. Keianna Notestine (So), Riverside 16:52.30
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Leeyah Samuels (Jr), Northridge 16.99
2. sara newton (Jr), Bethel 18.80
3. Lindi Snodgrass (Jr), Miami East 19.01
4. Davee Beavers (Fr), Northridge 19.05
5. Charlie Fuduloff (Sr), Northridge 19.70
6. Jillian Gerig (So), Troy Christian 20.39
7. Brianna Baker (So), Covington 20.62
8. kelsie dallas (Fr), Bethel 21.29
9. Lydia Ammon (Sr), Troy Christian 21.53
10. tori veldman (Sr), Bethel 21.70
11. Jailyn Leeper (So), Riverside 22.00
12. Grace Berner (Fr), Troy Christian 22.03
13. Courtney Walker (So), Miami East 22.08
14. Bryanna Kenworthy (So), Covington 22.24
15. Whitney Welch (So), Covington 22.34
16. Maryn Gross (So), Miami East 22.74
17. Za’Nya Green (Jr), Troy Christian 22.80
18. abby yates (Fr), Bethel 23.32
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Leeyah Samuels (Jr), Northridge 45.88
2. Charlie Fuduloff (Sr), Northridge 53.11
3. Kaylee Fulkerson (Fr), Riverside 54.37
4. Lindi Snodgrass (Jr), Miami East 55.12
5. sara newton (Jr), Bethel 55.70
6. Jillian Gerig (So), Troy Christian 58.62
7. Brianna Baker (So), Covington 59.49
8. Grace Berner (Fr), Troy Christian 1:01.60
9. Bryanna Kenworthy (So), Covington 1:02.56
10. kelsie dallas (Fr), Bethel 1:04.23
11. Lydia Ammon (Sr), Troy Christian 1:06.47
12. Courtney Walker (So), Miami East 1:07.76
13. abby yates (Fr), Bethel 1:10.89
14. Jailyn Leeper (So), Riverside 1:12.00
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Northridge 54.14
2. Troy Christian 55.04
3. Miami East 55.59
4. Covington 56.74
5. Riverside 1:01.70
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Northridge 1:53.05
2. Riverside 1:57.10
3. Troy Christian 1:58.58
4. Miami East 1:58.87
5. Covington 2:00.70
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Troy Christian 4:32.32
2. Miami East 4:34.02
3. Covington 4:46.90
4. Northridge 4:50.00
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Miami East 11:01.17
2. Covington 11:30.66
3. Troy Christian 11:37.07
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Annika Paton (Jr), Miami East 33'08.25"
2. Hannah Alexander (Fr), Covington 30'10.00"
3. Nacari White (Jr), Northridge 30'03.00"
4. Gabrielle Hartwig (Fr), Covington 28'10.75"
5. Shelby Preston (Jr), Miami East 28'02.75"
6. Trinity Voiland (Sr), Troy Christian 25'02.00"
7. Lana McAdams (So), Miami East 25'01.50"
8. addison cox (Fr), Bethel 25'01.00"
9. Keianna Notestine (So), Riverside 24'11.00"
10. Zoie Armbruster (Fr), Riverside 24'00.50"
11. Whitney Welch (So), Covington 23'09.50"
12. Emma Saylor (So), Riverside 23'09.00"
13. lauryn lammer (So), Bethel 23'04.00"
14. Allison Burns (Fr), Covington 21'11.75"
15. Megan Rose (So), Covington 21'06.75"
16. jamie vest (So), Bethel 19'09.00"
17. Meadow Byers (Jr), Covington 18'08.50"
18. abby booher (So), Bethel 17'09.75"
19. Allison Gostomsky (Jr), Covington 17'09.25"
20. ally booher (So), Bethel 17'02.00"
21. Lillian Hare (So), Covington 16'09.75"
22. Shelby Beeman (So), Covington 16'06.75"
23. Abbi Scherer (Fr), Riverside 15'00.50"
24. janelle nieto (So), Bethel 14'05.00"
25. Brianna Brandyberry (Fr), Riverside 12'02.75"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Annika Paton (Jr), Miami East 117'06.75"
2. Shelby Preston (Jr), Miami East 97'08.00"
3. Lana McAdams (So), Miami East 87'07.75"
4. Hannah Alexander (Fr), Covington 87'02.00"
5. Jenna Belmaggio (Jr), Covington 83'01.00"
6. Trinity Voiland (Sr), Troy Christian 82'00.00"
7. Emma Saylor (So), Riverside 77'00.00"
8. Lillee Ball (Fr), Northridge 70'08.00"
9. Gabrielle Hartwig (Fr), Covington 70'04.00"
10. Allison Burns (Fr), Covington 68'02.00"
11. Nacari White (Jr), Northridge 63'08.00"
12. lauryn lammer (So), Bethel 62'06.00"
13. Allison Gostomsky (Jr), Covington 59'02.00"
14. Zoie Armbruster (Fr), Riverside 54'00.25"
15. Shelby Beeman (So), Covington 54'00.00"
16. ally booher (So), Bethel 49'01.00"
17. Lillian Hare (So), Covington 48'07.00"
18. jamie vest (So), Bethel 48'05.00"
19. abby booher (So), Bethel 46'11.00"
20. grace davern (Fr), Bethel 40'05.00"
21. Brianna Brandyberry (Fr), Riverside 38'03.00"
22. Abbi Scherer (Fr), Riverside 35'10.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Carli Besecker (So), Covington 14'05.50"
2. Belle Lewis (Jr), Miami East 14'04.00"
3. Kylee McKinney (Jr), Miami East 13'10.50"
4. Cassie May (So), Riverside 13'09.00"
5. Destiny Glenn (Sr), Northridge 13'04.75"
6. Abigail Twiss (So), Troy Christian 12'07.25"
7. karley moore (Jr), Bethel 12'06.00"
8. Delaney Osborne (Jr), Miami East 11'11.00"
9. Makayla Vanderhorst (Fr), Covington 11'10.75"
10. Lauren York (Jr), Covington 11'04.00"
11. abby rogers (Jr), Bethel 11'01.75"
12. Cheyanna Cullen (Sr), Troy Christian 9'11.75"
13. Alivia Peterson (So), Northridge 9'04.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. karley moore (Jr), Bethel 4'08.00"
2. Cassie May (So), Riverside 4'06.00"
2. Anna Rowley (Jr), Miami East 4'06.00"
2. Kylee McKinney (Jr), Miami East 4'06.00"
5. Alaina Heath (Sr), Riverside 4'04.00"
6. Ella Remley (Jr), Covington 4'03.00"
7. Lauren Barnes (Jr), Miami East 4'00.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Cora Kinard (So), Miami East 8'00.00"
2. Makayla Vanderhorst (Fr), Covington 7'00.00"
3. Megan Rose (So), Covington 6'06.00"
4. sara newton (Jr), Bethel 07.60"

Troy Fish and Game Club Greenville National Bank Troy Fish and Game Club Troy Fish and Game Club